22. 09. 2021 - 09:40
Treće poluvrijeme u tunelu, objavljen snimak zapaljenog...
907
Treće poluvrijeme u tunelu, objavljen snimak zapaljenog automobila sudije Sabrije: Da li je ovo crveni karton za njihovo suđenje u Mostaru?

0

Strašne scene dešavale su se u Mostaru, nakon utakmice Velež – Borac, koja je prekinuta pri rezultatu 0:2 za banjalučki tim.

Prekid je uslijedio nakon što su navijači Veleža utrčali na teren.

screenshot-20

Saznajemo da se prava drama odvijala u “tunelu”. Glavni sudija Sabrija Topalović, na čije su suđenje domaćini imali velike primjedbe, navodno je dobio batine.

Topaloviću je, kako saznajemo, zapaljen i automobil. Sada se pojavio i snimak koji dokazuje našu tvrdnju, a vatrogasci su na terenu.

screenshot-19

Očito je da će mostarska utakmica imati svoje treće poluvrijeme. a ta počiniteljima se još uvijek traga.