13. 09. 2021 - 09:01
MAJSTORIJE MODRIĆA: Pogledajte što je napravio Celti
907

0

Na jučerašnjoj utakmici Real Madrid UBJEDLJIVO je pobijedio Celtu Vigo rezultatom 5:2 u četvrtom kolu La Lige.

Luka Modrić vratio se nakon ozljede i odigrao 78 minuta za Real Madrid, a u 72. minuti omogućio je pogodak 18-godišnjem debitantu Eduardu Camavingi. Hrvatski kapetan je pri izlasku iz igre zaradio ovacije.

Gol za 4:2 zabio je Francuz Camavinga u 72. minuti. Prethodno se Modrić probio kroz Celtinu obranu, izašao sam na vratara Ditura i šutirao. Dituro je to skinuo, no lopta se odbila Camavingi koji je nakon samo šest minuta u dresu Reala poentirao za potvrdu pobjede.

Kako Marca kaže, Modrićev zaustavljeni udarac omogućio Camavingi da zabije, ali Modrić je zaslužio pogodak kao nagradu za svoju igru".