11. 09. 2021 - 20:41
NAPOLI SAVLADAO JUVENTUS: Juventus nakon tri kola ima jedan bod
907

Juventus je večeras izgubio od Napolija, te je konačni rezultat u trećem kolu Serie A bio 2:1 za Napoli.

0

Juventus je došao u prednost golom Alvara Morate u desetoj minuti nakon greške Napolijevog štopera Kostasa Manolasa. Napoli je izjednačio u 57. minuti golom Mattea Politana. Prethodno je šutirao Lorenzo Insigne, no loše je intervenirao Juventusov golman Wojciech Szczesny, koji je taj udarac odbio tačno ispred Politana.

Napoli do pobjede stiže u 85. minuti golom Kalidoua Koulibalyja. Napolijev štoper iskoristio je poklon Moisea Keana. Juventusov napadač u svom je šesnaestercu neshvatljivo reagirao i glavom namjestio gol domaćinu.

Juventus nakon tri kola ima jedan bod, Napoli je na maksimalnih devet. U sljedećem kolu Juventus dočekuje Milan, a Napoli gostuje kod Udinesea.