11. 09. 2021 - 19:17
PALO JE 7 GOLOVA IZMEĐU BAYERA I BORUSSIA: Ovo je bila sigurno...
907
PALO JE 7 GOLOVA IZMEĐU BAYERA I BORUSSIA: Ovo je bila sigurno jedna od najluđih utakmica sezone

Totalno neočekivano

0

Bayer i Borussia odigrali su jednu od najluđih utakmica ove sezone. U četvrtom kolu Bundeslige Borussia je pobijedila 4:3 u punoj utakmici preokreta.

Bayer je poveo pogotkom Floriana Wirtza u devetoj minuti. Borussia je izjednačila u 37. pogotkom Erlinga Halanda. Bayer se u vodstvo vratio golom Patrika Schicka u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Gosti izjednačuju golom Juliana Brandta u 49. minuti, no Bayer ponovno vodi u 55. golom Mousse Diabyja. Potom slijedi preokret.

Raphael Guerreiro u 71. minuti pogađa za izjednačenje, a Haland u 75. minuti iz penala zabija za 4:3 Borussije.

Za Dortmund je debitirao hrvatski stoper Marin Pongračić, koji je zadnjeg dana prijelaznog roka stigao iz Wolfsburga. Pongračić je igrao do 83. minute. Umjesto njega je ušao Mats Hummels.