KIKS O KOM BRUJI PLANETA: Imamo najbizarniji autogol sezone!...
907
KIKS O KOM BRUJI PLANETA: Imamo najbizarniji autogol sezone! Igrači Viljareala POLIJEGALI PO TRAVI OD OČAJA

PRIMERA

0

Viljareal su bukvalno sekunde dijelile od velike pobjede u sred Madrida nad prvacima Španije, a onda šok i nevjerica.

Žuta podmornica je na krajnje bizaran način ostala bez pobjede protiv Atletika.

Naaiem, Atletiko je na svom terenu u posljednjem minutu nadoknade izvukao bod protiv Viljareala.

Žuta podmornica je imala prednost 2:1 i činilo se da će upisati tri boda na izuzetno teškom gostovanju, međutim, u 95. minutu Aisa Mandi je postigao vjerovatno najbizarniji autogol u sezoni.

Mandi je vraćao loptu golmanu sa 25 metara udaljenosti od svog gola, međutim, nije vidio da je Rulji na drugoj strani terena. Lopta je završila u mreži a fudbaleri Viljareala su od očaja polijegali po terenu.