04. 08. 2021 - 13:00
GOOOOOL, DŽEKO MAJSTOREEEEE! Pogledajte pogodak Dijamanta u...
907
GOOOOOL, DŽEKO MAJSTOREEEEE! Pogledajte pogodak Dijamanta u susretu sa Belenensesom

0

Ekipa Rome trenutno igra prijateljski meč protiv portugalskog Belenensesa.

Rezultat nakon prvih 45 minuta igre je 1:1, a gol za rimski tim postigao je reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Džeko.

screenshot-42

Domaći su u 15. minuti stigli do vodstva. Veliku grešku Ruija Patricija koristi Ndour i zabija gol za 1:0.

Samo pet minuta kasnije Džeko je izjednačio. Ispratio je dobro akciju svoje ekipe i zatresao je protivničku mrežu nakon ubačaja Karsdorpa sa desne strane.

Imao je Džeko još nekoliko dobrih šansi u prvom poluvremenu. Međutim, golman Belenensesa mu je zaustavio pokušaje i na odmor se otišlo rezultatom 1:1.

Treba svakako istaći da Džeko izgleda zaista sjajno na terenu i to nas svakako može radovati pred početak nove sezone u italijanskoj Seriji A.

Edin je prvi izbor Josea Mourinha u napadu i bit će zanimljivo pratiti duele sa Apenina u novoj sezoni.

Izvor:Sportsport