25. 07. 2021 - 21:20
EDIN JE BRILJIRAO VEČERAS Pogledajte reakciju Mourinha nakon...
907
EDIN JE BRILJIRAO VEČERAS Pogledajte reakciju Mourinha nakon Džekinog prvog gola

PRIJATELJSKI MEČ

0

Fudbaleri Rome večeras su u prijateljskoj utakmici pobijedili Debrecen sa 5:2 u Frosinoneu.

Dva gola djelo su Dijamanta, našeg Edina Džeke.

Bh. kapiten je ušao u igru na početku drugog poluvremena, a svoju mini seriju golova započeo je u 65. i završio u 81. minuti meča za konačnih 5:2.

Najprije je iskoristio lijepu asistenciju Stefana El Šaravija (Stepha El Shaarawy), zaobišao golmana Debrecena i pogodio prazan gol, a potom je pogodio s vrha kaznenog prostora.

Režiser TV prijenosa zabilježio je i reakciju trenera Vučice Josea Mourinha kod prvog gola Dijamanta.

Portugalac je bio poprilično hladan i nije se previše emotivno unosio u utakmicu, ali nema sumnje da mu je Dijamantpokazao da itekako mora računati na njega u nastupajućoj sezoni.