24. 07. 2021 - 19:47
Lingard pogodio za United, ali poraz je bio neizbježan. 4 gola...
907
Lingard pogodio za United, ali poraz je bio neizbježan. 4 gola u mreži crvenih đavola  primljenih od drugoligaša

Pirpemna utakmica

Lingard pogodio za United, ali poraz je bio neizbježan. 4 gola u mreži crvenih đavola primljenih od drugoligaša

0

Fudbaleri Manchester Uniteda u drugoj pripremnoj utakmici poraženi su rezultatom 2:4 od Queens Park Rangersa.

Nedugo nakon što je Ole Gunnar Solskjaer potpisao novi ugovor sa Manchester Unitedom, Crveni đavoli su primili četiri pogotka od člana Championshipa.

Iako nisu gosti sa Old Trafforda igrali u najjačem sastavu, bilo je tu zvijezda, a Jesse Lingard je u trećoj minuti pogodio za vodstvo.

Ipak, Charlie Austin je u sedmoj minuti već poravnao i to je bio rezultat prvog dijela.

Nastavak donosi tri brza gola domaćih za ovjeru trijumfa. Dva je postigao Lyndon Dykes, a jedan je dodao Moses Odubajo. Utješni gol za United postigao je Anthony Elanga.