907
Kkoeman ga otpisao, a on postao senzacija, ovo bi moglo biti veliki problem za Katalonski klub

Vode sa 2:0

0

Katalonski klub prije nekoliko dana odigrao je prvu prijateljsku utakmicu na pripremama za novu sezonu, te su uspjeli pobijediti Gimnastic sa 4:0.

U ovoj utakmici blistao je albanski napadač Rey Manaj koji je zabio hat-trick, a samo nekoliko dana prije toga iz kluba su poručili da je na transfer listi.

Barcelona je večerašnji meč protiv Girone dobro otvorila i povela je već u 21. minuti kada je pogodak iz penala postigao Pique.

Samo tri minuta kasnije bilo je 2:0. U centru pažnje ponovo se našao Manaj koji je postigao gol za 2:0, te je za njega ovo već četvrti gol na dvije pripremne utakmice.

Manaj je u Barcelonu stigao prije nešto više od godinu dana iz Albacetea, ali je igrao za B ekipu, te nije dobio šansu u prvom timu u zvaničnim utakmicama.

Ipak, ovaj 24-godišnji Albanac i večeras je pokazao da se radi o odličnom napadaču i bit će zanimljivo vidjeti da li će se u klubu predomisliti što se tiče njegove prodaje.