12. 07. 2021 - 20:54
Poslušajte šta su Talijani pjevali u autobusu nakon finala....
907
Poslušajte šta su Talijani pjevali u autobusu nakon finala. SNIMKA JE APSOLUTNI HIT

EURO 2020

0

Italija je osvojila Europsko prvenstvo pobjedom nad Engleskom poslije boljeg izvođenja penala. Nakon 120 minuta bilo je 1:1, a onda je Bukayo Saka promašio odlučujući penal i rastužio engleske navijače.

Istog je trenutka počela velika fešta Talijana na Wembleyju, a glavni zabavljač bio je njihov dokapiten Leonardo Bonucci.

Bonucci je zabio izjednačujući gol u 67. minuti i odveo meč u produžetke, a UEFA ga je nakon utakmice proglasila najboljim igračem finala. Juventusov 33-godišnji stoper predvodio je veliku feštu i u autobusu po povratku sa stadiona.

Poveo je talijansku himnu Fratelli d'Italia, a njegovi saigrači postrojili su se u prolazu između sjedala i počeli strastveno pjevati, kao da su na terenu uoči početka utakmice.

Talijani su poznati po strastvenom pjevanju himne, posebno na velikim takmičenjima.