17. 06. 2021 - 15:48
Sudije su poništile jedan od najljepših golova na ovogodišnjem...
907
Sudije su poništile jedan od najljepših golova na ovogodišnjem Euru: Bila je velika majstorija starog lisca

EURO 2020

0

Ukrajina u Bukureštu nakon prvih 45 minuta ima sigurnih 2:0 protiv Sjeverne Makedonije, koja se nalazi pred eliminacijom već nakon drugog meča.

Yarmolenko i Yaremcuk pogađali su za Ukrajince, kod kojih je Krste Velkoski na tribinama.

Međutim, sve je moglo biti drugačije da je u 40. minuti Goran Pandev izbjegao ofsajd zamku. Iskusni napadač je istina zabio pgoodak, ali mu je potpuno opravdano poništen.

5401568

Pandev je bio iza leđa odbrane, primio je jednu loptu, majstorski se oslobodio svojih čuvara i lobovao golmana Ukrajine, ali mu je pogodak, koji bi bio u konkurenciji za jedan od najboljih na prvenstvu, poništen zbog ofsajda. Šteta...