907
Brazilski čas fudbala Srbiji na Marakani, pogledajte spektakularne akcije i golove

PRIJATELJSKI MEČ

0

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od olimpijske selekcije Brazila 3:0 u prijateljskloj utakmici odigranoj u sklopu priprema Južnoamerikanaca za igre u Tokiju. Gostujući sastav je opravdao renome favorita, odigrao je daleko bolje od domaćina i zasluženo slavio golovima dvostrukog strijelca Pedra i Giljermea.

Brazilci su poveli u 33. minuti maestralnim pogotkom Arane, a onda su u rasponu od 75. do 77. minute postigli još dva gola i to na zaista maestralan način.

Oba gola postigao je Pedro nakon prekrasnih akcija kojima su Brazilci u potpunosti izigrali odbranu Srbije.

.

SRBIJA: Gordić - Bjeković, Marijanović, Mitrović, Daničić - Topić (56. Đerlek), Milosavljević - Vidosavljević (56. Janković), Tetek, Pavlović - Ilić (56. Štulić)

BRAZIL: Breno - Menino (46. Guga), Gabrijel, Nino, Arana - Gimarais (65. Lizijero) - Žerson (65. Enrike), Klaudinjo, Martineli, Malkom (79. Renijer) - Pedro