08. 06. 2021 - 17:59
ČUVAO MESIJA I BENZEMU, A SAD STIŽE U ZVEZDU Crveno-bijeli...
907
Shares
ČUVAO MESIJA I BENZEMU, A SAD STIŽE U ZVEZDU Crveno-bijeli dovode BRUTALNO pojačanje za napad na Ligu prvaka!

BEOGRAD

ČUVAO MESIJA I BENZEMU, A SAD STIŽE U ZVEZDU Crveno-bijeli dovode BRUTALNO pojačanje za napad na Ligu prvaka!

08. 06. 2021 - 17:59
0
Shares

Crvena zvezda ima ozbiljne planove u letnjem prijelaznom roku pred nastup u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Naime levi bek koji nastupa u španskoj Primeri Hoan Mohika je na vrhu liste želja čelnika crveno-belih za poziciju koja će najvjerovatnije ostati upražnjena, jer je Milan Rodić blizu odlaska, saznaje "Mozzart sport"

Kolumbijac je zvanično član Đirone, a protekle sezone igrao na pozajmicama, jesenas u Atalanti (13 utakmica, mada ne sa velikom minutažom), na proljeće u Elčeu u La Ligi, gdje je čuvao i igrače poput Lea Mesija i Karima Benzeme.

Prije toga je u Evropi branio i boje Rajo Valjekana i Valjadolida, a od 2015. član je i reprezentacije Kolumbije s kojom je igrao i na Mundijalu 2018. godine.

Učitaj još novosti