17. 05. 2021 - 13:15
Forma je prolazna, klasa je vječna: Pipita sa dva gola donio...
907
Forma je prolazna, klasa je vječna: Pipita sa dva gola donio pobjedu Inter Miamiju

Sjajnu utakmicu odigrao Argentinac

0

Bivši reprezentativac Argentine, Gonzalo Higuain, sa dva gola donio je pobjedu Inter Miamiju u gostima protiv ekipe Cincinnati.

Utakmica se igrala na Nippert stadionu, a konačan rezultat glasio je 2:3 u korist Intera. Gosti na ovom susretu bolje su otvorili susret, budući da su poveli već u sedmoj minuti utakmice, a u listu strijelaca upisao se Brek Shea. Igrala se 38. minuta kada je Higuain, poznatiji kao Pipita, postigao svoj prvi gol na meču.

Domaći sastav se vratio u igru u 59. minuti, a mrežu gostujućeg golmana pogodio je Alvaro Barreal, da bi ekipa Cincinnatija u 82. minuti izjednačila rezultat preko Nicka Hagglunda. Konačan rezultat na ovom meču u 85. minuti postavio je Higuain, a asistenciju je zabilježio Lewis Morgan.