907
LUDNICA KAKVA SE NE PAMTI Real i Atletico se smjenjivali na vrhu, Suarez junak Jorgandžija, blamaža Barce

PRIMERA

0

U nevjerovatnom raspletu pretposljednjeg kola Primere Atletico je nakon dramatične završnice došao na samo korak od titule prvaka.

Atletico je uoči ovog kola bio vodeći s dva boda više od drugog Reala i četiri od treće Barcelone. Dakle, jedino je Atletico ovisio sam o sebi.

Atletico je igrao kod kuće protiv Osasune i pobijedio ju je 2:1 nakon čudesnog preokreta u samoj završnici. Gosti su poveli golom hrvatskog reprezentativca Ante Budimira u 76 minuti. Izjednačio je Lodi u 82., a Luis Suarez je zabio zlata vrijedan gol u 88. minuti.

Barcelona je također strahovito kiksala. Igrala je doma protiv Celte, imala je 1:0 i izgubila je 2:1.

Real je na teškom gostovanju u Bilbao golom je Nacha slavio 1:0.

U zadnjem kolu Real igra doma protiv Villarreala, a Atletico protiv Valladolida u gostima.

U slučaju da na kraju s istim brojem bodova na vrhu budu Real i Atletico, Real će biti prvak jer ima bolji međusobni omjer.