17. 04. 2021 - 23:18
NEVJEROVATNO POLUVRIJEME KATALONACA: Barcelona deklasirala...
907
NEVJEROVATNO POLUVRIJEME KATALONACA: Barcelona deklasirala Athletic Bilbao i osvojila Kup kralja

0

Iako je i u prvom poluvremenu imala izgledne šanse za gol, Barcelona je sva četiri pogotka postigla u drugom dijelu.

Prvo su Griezmann i Busquets propustili stopostotne prilike, a onda je uslijedila golijada.

Igrala se 60. minuta kada Griezmann pogađa za 1:0, da bi samo tri minute kasnije na 2:0 povisio Frenkie de Jong.

Trener Athletica reagovao je sa trostrukom izmjenom, ali to nije pomoglo njegovoj ekipi, jer je već u 68. minuti susreta uslijedila magija Messija i pogodak za 3:0.

Isti igrač četiri minute kasnije postiže pogodak za 4:0 i postavlja konačan rezultat meča koji Barceloni donosi ubjedljivu pobjedu ii trofej Kupa kralja.

Bh. reprezentivac Miralem Pjanić nije ulazio u igru.