17. 04. 2021 - 15:47
FENOMENALAN POGODAK: Pet golova na utakmici i pobjeda...
907
FENOMENALAN POGODAK: Pet golova na utakmici i pobjeda Newcastlea protiv West Hama

0

Fudbaleri Newcastlea slavili su na svom terenu protiv West Hama, a konačan rezultat glasio je 3:2.  Domaći tim je na poluvremenu već imao dva gola prednosti, budući da su mrežu gostujućeg golmana pogađali Diop (autogol) i Joelington.

U drugom poluvremenu gosti su se vratili u igru, i to preko Diopa i Lingarda, a onda je konačan rezultat na ovom meču u 83. minuti postavio Joseph Willock.

Podsjetimo, West Ham je nakon ovog poraza ostao na četvrtoj poziciji Premiershipa, dok je Newcastle došao do 15. mjesta na tabeli i trenutno imaju 35 osvojenih bodova.

Newcastle - West Ham 3:2 (Diop (autogol) 36, Joelington 41, Willock 83, - I. Diop 73, Lingard 78)