Fudbaler zadobio strašan lom noge, komentator poludeo: Ovo je...
907
Fudbaler zadobio strašan lom noge, komentator poludeo: Ovo je kriminal, ovo je za zatvor

0

Fudbaler Amerike Antonio Lopez doživio je tešku povredu na revanš meču osmine finala KONKAKAF Lige šampiona protiv Olimpije, jer mu je igrač protivničkog tima polomio nogu!

Lopez je početkom drugog poluvremena završio na zemlji, a njegovi saigrači su odmah skočili da se obračunaju sa Džastinom Arboledom koji je preoštro startovao i za taj faul dobio samo žuti karton.

Mišljenja sudije nisu bili komentatori meča koji su u bjesnili u programu uživo.

- Ovo je za zatvor. Ovo je za crveni karton, ovo je kriminal - urlao je jedan od komentatora, dok drugi nije mogao da dođe sebi od čuđenja.

Faul se dogodio samo nekoliko minuta poslije gola Olimpije za 1:0,  a tim rezultatom je i završena utakmica. Međutim, Amerika je u prvom meču dobila sa 2:1 i zbog gola u gostima ide dalje.