11. 04. 2021 - 14:47
Fejsal Mulić je postigao dva gola za pobjedu svoga tima, ali i...
907
Fejsal Mulić je postigao dva gola za pobjedu svoga tima, ali i napravio glupost zbog koje je tema i svjetskih medija

Nekadašnji napadač Veleža

0

Nekadašnji napadač Veleža, Fejsal Mulić, postigao je dva pogotka u pobjedi svoga Seongnama nad Gwangjuom 2:0 i tako doveo svoju ekipu do pobjede.

Fejsal Mulić je prvi gol postigao u 15. minuti, a drugi u 55. minuti, no odmah nakon toga je i morao izaći iz igre zbog crvenog kartona. Fejsal Mulić je u zanosu zbog drugog gola zaboravio da već ima žuti karton, skinuo je dres, a onda se sjetio da ima žuti karton i već mu je bilo jasno šta slijedi. Sudija je bio neumoljiv i pokazao mu je crveni karton.

Na njegovu sreću, to nije koštalo ekipu osvajanja bodova, te je ostalo do kraja 2:0.