MILAN - SAMPDORIA 1:1 Novi kiks Milana, u zadnji čas se spasio...
907
MILAN - SAMPDORIA 1:1 Novi kiks Milana, u zadnji čas se spasio od poraza

0

U prvoj utakmici 29. kola Serie A Milan je odigrao 1:1 kod kuće protiv Sampdorije i tako novim kiksom pogurao Inter bliže naslovu prvaka.

Milan je još dobro i prošao jer do poluvremena nije uputio niti jedan udarac u okvir, a Sampdoria je od 57. minute vodila golom veterana Fabija Quagliarelle. Bod mu je ipak donio Jens Hauge, koji je ušao u 74. minuti pa zabio za 1:1 trinaest minuta kasnije.

To je 21-godišnjem Dancu drugi gol sezone, a oba je postigao kao zamjena.

Ante Rebić igrao je do 60. minute kada ga je zamijenio Rade Krunić.

Milanu je ovo četvrta uzastopna utakmica bez pobjede, nakon što je izgubio od Intera i Napolija te u međuvremenu remizirao s Udineseom.

Sve ostale utakmice kola igraju se danas, većina od 15 sati. U 18 se igra torinski derbi, a u 20:45 Inter gostuje kod Bologne, gdje bi pobjedom pobjegao na osam bodova prednosti nad Milanom uz utakmicu manje.