21. 03. 2021 - 09:08
SJAJNA VIJEST DOLAZI IZ EVROPSKOG VELIKANA: Srbin, Hrvat i...
907
Shares
SJAJNA VIJEST DOLAZI IZ EVROPSKOG VELIKANA: Srbin, Hrvat i Bosanac vodit će glavnu riječ

OLIĆ PREUZIMA CSKA IZ MOSKVE

SJAJNA VIJEST DOLAZI IZ EVROPSKOG VELIKANA: Srbin, Hrvat i Bosanac vodit će glavnu riječ

21. 03. 2021 - 09:08
0
Shares

Službeno je potvrđeno - Ivica Olić glavni je kandidat za trenera CSKA Moskve. Dosadašnji pomoćnik Zlatka Dalića na klupi hrvatske reprezentacije u novome bi klubu trebao biti predstavljen već sutra, a bit će mu to prvi samostalni trenerski posao.

Na klupi će zamijeniti Viktora Goncharenka, koji je upao u krizu rezultata te je CSKA trenutno peta momčad ruske lige, s osam bodova zaostatka za vodećim Zenitom, odnosno četiri za drugoplasiranim Spartakom iz Moskve.

Ivica Olić proveo je u ruskom velikanu skoro pet godina i ostavio u njemu veliki trag. U 116 odigranih utakmica zabio je 44 gola i upisao 14 asistencija. Vidjet ćemo hoće li svoje bogato igračko iskustvo prenijeti na mladu momčad CSKA, no nema dvojbe kako ga čeka veliki posao s obzirom na visoke ambicije kluba.

Također, važno je naglasiti kako će Olić u novome klubu trenirati Nikolu Vlašića, a ubuduće možda i Kristijana Bistrovića, koji je trenutno na posudbi u Kasimpasi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvir Rahimic (@rahimic.6)

Kako dodaju ruski mediji, Oliću će društvo na klupi praviti nekadašnji saigrači Miloš Krasić i Elvir Rahimić, što znači da su vlasnici sudbinu kluba predali u ruke Hrvatu, Srbinu i Bosancu.

Učitaj još novosti