02. 03. 2021 - 23:56
NAPADAČI REAL MADRIDA SU OGRANIČENI, TO JE NEMOĆ": Španci...
907
NAPADAČI REAL MADRIDA SU OGRANIČENI, TO JE NEMOĆ

NAPADAČI REAL MADRIDA SU OGRANIČENI, TO JE NEMOĆ": Španci prozivaju Zidana - ostali bez Jovića i nema ko da da gol!

0

Ponovo se sve svodi na Karima Benzemu, izgleda da puštanje Jovića u Ajntraht nije baš bila najbolja odluka Zidana.

Real Madrid je ponovo u problemu, novi kiks ih je udaljio od borbe za titulu!

"Kraljevski klub" nije uspio da savlada Real Sosijedad, a tim Zinedina Zidana je nastavio da muku muči sa napadačima!

I dok je Luka Jović riješio da napravi promjenu i izbori se za minutažu u Ajntrahtu, Zidan je ostao sa još manjim izborem ofanzivaca koji mogu da naprave razliku.

screenshot-5

To se videlo i u remiju 1:1 protiv Real Sosijedada, a španski mediji su već počeli da prozivaju Realov sastav i da njihove napadače opisuju i sa "ograničeni".

Tako je "Marka" iskoristila priliku da pohvali veziste Madriđana, ali nije propustila šansu da kritikuje Zidanov potez da iz igre izvuče Luku Modrića.

"U prvom poluvremenu je Modrić davao ton i ritam igri Reala, nakon čega je usliedila neshvatljiva i autodestruktivna Zidanova promjena taktike", komentar je na uvođenje Federika Valverdea na mesto Hrvata.

"Marka" tvrdi da je time došlo do očekivanog ishoda.

"Bilo je to poluvrijeme u kojem smo gledali kako se napadači Reala nemoćno bore protiv vlastitih ograničenja, nemoći i neefikasnosti. Izuzimajući Benzemu, sedam ostalih ofanzivaca Reala zajedno su postigli tek 12 golova. Čudesno je da tako jalov Real sa Marijanom, Asensiom, Iskom, Rodrigom i Vinisijusom uopšte još uvijek konkuriše za špansku i evropsku titulu.

Odlično je gledati Modrića, Krosa i Kazemira, ali ne bi škodilo da u ovom timu vidimo i napadača koji je na njihovom i na nivou Real Madrida", navodi se u tekstu španskog lista.

Ko zna, možda bi baš Jović bio taj koji bi uspio da iskoristi priliku, ali njega u timu nema...