01. 03. 2021 - 10:25
POSTIGAO MAJSTORSKI POGODAK, OKRENUO SE I POČEO PSOVATI U...
907
POSTIGAO MAJSTORSKI POGODAK, OKRENUO SE I POČEO PSOVATI U KAMERU: Ante Rebić šokirao sve, evo kome se obratio

0

Ante Rebić junak je Milana u pobjedi nad Romom 2:1 u 23. kolu Serie A. Hrvatski reprezentativac prekrasno je zabio u 58. minuti za konačan rezultat nakon što je majstorski okrenuo Gianlucu Mancinija te probio Paua Lopeza za jedan od najvažnijih golova u karijeri.

Taj gol donio je Milanu važna tri boda u borbi za Scudetto s odbjeglim Interom.

screenshot-17

Rebić je gol proslavio emotivno uz psovke, a Talijani spekuliraju kako je tako poslao poruku dežurnim kritičarima koji ga ove sezone prozivaju zbog nešto slabije forme. Rebić se ove sezone muči i sa ozljedama.

"Jebem vam mater u pičku, da vam jebem", ispalio je Ante u smjeru kamere nakon što je poentirao.

Gazzetta dello Sport Rebića i njegov nastup opisuje živahnim uz ocjenu 7, no nažalost po njega, ozlijedio se u 66. minuti pa je morao napustiti teren. Osim njega, ozlijedili su se i ključni igrači Hakan Calhanoglu i Zlatan Ibrahimović.