28. 02. 2021 - 20:18
DEMIROVIĆ NASTAVIO DA BLISTA Pogodio u velikoj gostujućoj...
907
DEMIROVIĆ NASTAVIO DA BLISTA Pogodio u velikoj gostujućoj pobjedi Frajburga u Leverkuzenu

BUNDESLIGA

0

Ermedin Demirović postigao je svoj četvrti gol u tekućoj sezoni u njemačkoj Bundesligi.

Potencijalni bh. reprezentativac je bio strijelac u gostujućoj pobjedi Frajburga nad Bajerom u Leverkuzenu 1:2.

Golova nije bilo nakon prvih 45 minuta igre, da bi Demirović u 50. minuti pogodio za vodstvo Frajburga.

Desetak minuta kasnije Demirović je dodao Grifu, a ovaj asistirao Holeru za novi gol gostiju.

Počasni gol za Leverkuzen zabio je Bejli u 70. minuti susreta.

Ermedin Demirović je u igri proveo 82 minute, a osim četiri postignuta gola, naš reprezentativac na svom kontu ove sezone ima i sedam asistencija.