907
NERAZZURRI GRABE KA TITULI Inter razbio Genou na Meazzi, Lukaku junak

SERIE A

0

Inter nastavlja svoj put prema prvom naslovu Serie A od sezone 2010./11. U 24. kolu slavili su na San Siru s 2:0 protiv Genoe.

Već u prvoj minuti domaći su pokazali u kojem smjeru će ići ova utakmica. Lukaku je povukao s centra došao do ruba kaznenog prostora i uputio udarac, a lopta je završila iza leđa Perina.

Inter je nastavio dominirati utakmicom i lomiti obranu Genoe. Kapitulacija je uslijedila u 69. minuti. Strijelac prvog zgoditka Lukaku primio je Perišićev ubačaj iz auta s lijeve strane i promiješao obranu Genoe. Stigao je do ruba kaznenog prostora te dodao za Darmiana koji neometan pogađa u suprotni kut Perina za 2:0.

Konačan pad Genoe na San Siru uslijedio je u 77. minuti. Lukaku je ponovno bio u gol šansi, a njegov udarac se odbio od stative do Sancheza. Čileanac je naletio na odbijanac i glavom poslao loptu u mrežu za 3:0. Gol je priznat tek nakon konsultacija s VAR sobom jer se na prvu činilo da je postignut iz ofsajda.

Inter je na prvom mjestu Serie A i sada bježi Milanu sedam bodova koje veći dio sezone držao čelo prvenstvene tabele.