25. 02. 2021 - 21:23
MILAN - ZVEZDA Milanov pogodak iz penala, poništen gol...
907

MILAN - ZVEZDA Milanov pogodak iz penala, poništen gol crveno-bijelih i Benov pogodak - neriješeno na "San Siru"

0

Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč sezone protiv Milana u revanšu šesnaestine finala Lige Evrope, srpski tim nikada u historiji nije pobijedio "rosonere".

Duel ova dva tima u Beogradu završen je rezultatom 2:2, te je italijanski klub u nešto boljoj situaciji. Međutim, Milan je i u velikom padu forme pošto je nakon utakmice na stadionu "Rajko Mitić" izgubio 3:0 u gradskom derbiju od Intera.

Igrao je 8. minut meča kada je Rade Krunić šutirao i u ruku napucao Gobeljića u šesanestercu, a španski sudija je pokazao na bijelu tačku.

Siguran realizator najstrožije kazne bio je Kessie i Milan je od devetog minuta poveo sa 1:0.

screenshot-15

18' -  Poništen gol Crvene zvezde! Od primljenog gola je inicijativa potpuno na strani Crvene zvezde, isplatilo se kroz par minuta ali ipak je radovanje kratko trajalo. Sudija Manzano je tražio VAR snimak nakon gola Falćinelija i dobio informaciju da je Pankov igrao rukom pre nego što je Italijan ubacio loptu u gol.

U 24 minuti El Fardou Ben (Crvena zvezda) je fino primio sjajan pas na rubu šesnaesterca i u svom stilu zavrnuo loptu u donji desni ugao