24. 02. 2021 - 20:46
NAVIJAČI NA TRENUTAK POMISLILI DA JE XAVI NA TERENU Na...
907
NAVIJAČI NA TRENUTAK POMISLILI DA JE XAVI NA TERENU Na poluvremenu je Pjanić PONIŽEN, ali prije toga je pokazao kakav je GENIJE

PRIMERA

0

Barcelona je rutinski odradila odgođeni meč prvog kola Primere. Večeras je na "Nou Campu" savladala Elche s 3:0 uz dva pogotka Messija i jedan Albe.

Svi golovi viđeni su u drugom dijelu, a naš Miralem Pjanić je konačno dobio priliku od prve minute. Međutim, nije se proslavio, zamijenjen je već na poluvremenu.

Nije mu pomoglo ni to što je bio jedan od najatkivnijih igrača na terenu, Ronald Koeman je bio neumoljiv.

Ipak, jednim odličnim pasom na početku utakmice bh. reprezentativac je podsjetio sve na to zbog čega je doveden u redove katalonskog diva.

Mire je uspio između nekoliko protivničkih igrača poslati veoma preciznu loptu, ali Messi ipak nije uspio dobiti duel s odbranom Elchea.