Pjanić nikada nije dobio takve kritike: "Bosanac je...
907
Pjanić nikada nije dobio takve kritike:

Pjanić nikada nije dobio takve kritike: "Bosanac je katastrofalan na terenu"

0

Katalonski klub je imao prednost do 89. minute, a onda hladan tuš na Camp Nou kada su gosti iz penala došli do 1:1 i uspjeli su da osvoje veliki bod na teškom gostovanju.

Miralem Pjanić je odigrao nešto manje od pola sata u današnjem meču, ali nije napravio neku razliku. Igrači iz veznog reda su danas dobili najveće kritike jer se nisu baš proslavili.

Nakon utakmice velike kritike na račun bh. veznjaka imao je novinar Cadene SER, Dani Garrido, koji je osuo paljbu po Pjaniću.

"Koliko će još prilika Ronald Koeman dati Miralemu Pjaniću? Bosanac je katastrofalan na terenu. Kada god on uđe u igru, ekipa igra znatno lošije", poručio je Garrido.

No, ruku na srce Pjanić je igrač kojeg najmanje treba kritikovati s obzirom kakvu minutažu ima u odnosu na konkurenciju u veznom redu, a tu se najviše ističe Sergio Busquets.