Internet se usijao: Urnebesne reakcije na obračun Ibrahimovića...
907
Internet se usijao: Urnebesne reakcije na obračun Ibrahimovića i Lukakua

KUP ITALIJE

0

Inter je pobijedio Milan s 2:1 i prošao u polufinale Kupa Italije golom Christiana Eriksena u 97. minuti susreta. Ipak, u glavnim ulogama Derbyja della Madonnina bili su Zlatan Ibrahimović i Romelu Lukaku.

Njihov okršaj pred kraj prvog poluvremena postao je glavni highlight s te utakmice. Bilo je tu svega, od psovanja majke preko spominjanja žene pa do naguravanja glavama.

U konačnici se poslije nekoliko minuta situacija smirila sa žutim kartonima koje je sudac podijelio obojici.

Upravo je Ibra doveo Rossonere u vodstvo, a izjednačio je u 71. minuti s bijele tačke Lukaku. Prethodno je Šveđanin bh. korijena i pocrvenio.

Jutro poslije utakmice reakcije na Twitteru su urnebesne, mnogi su se potrudili na razne načine osvrnuti na obračun Ibre i Lukakua. Izdvojili smo neke reakcije...