24. 01. 2021 - 22:46
KAKVE SU OVO FORE? Robertson pokušao "prepasti" mladog igrača...
907
KAKVE SU OVO FORE? Robertson pokušao

KAKVE SU OVO FORE? Robertson pokušao "prepasti" mladog igrača Manchester Uniteda u velikoj šansi

0

Manchester United je pobijedio Liverpool sa 3:2 u 4. kolu FA Cupa i plasirao se dalje, a osim sjajnog meča na Old Traffordu zabilježen je i komičan detalj kod izjednačujućeg gola Crvenih đavola.

Redsi su poveli preko Salaha u 18. minuti, ali vodstvo Liverpoola trajalo je samo osam minuta. Već u 26. minuti Mason Greenwood je poravnao rezultat nakon što ga je lijepo proigrao Marcus Rashford.

Andy Robertson je kasnio da se vrati na vrijeme i blokira ga, a umjesto toga, ljevi bek je pokušao vriskom "prepasti" i dekoncentrisati mladog igrača domaćih koji se ipak nije dao smesti i lijepo je pogodio za 1:1.

Video i fotografije te situacije brzo su postali viralni i mnogi su se nasmijali potezu igrača Liverpoola koji je podsjetio na "fore" s dječijih igrališta.

Manchester United će u osmini finala početkom februara igrati protiv West Hama.