907
ZIDANE GRICKA NOKTE, VRATIO SE PRAVI LUKA JOVIĆ, NE PRESTAJE DA REŠETA MREŽE: Internet se usijao od komentara

0

Ono što mu nije uspjevalo u Real Madridu, Luka Jović pokazuje od prvog meča po povratku u Ajntraht iz Frankfurta.

Podsjetimo, prvo je protiv Šalkea bio dvostruki strelac, Frajburgu nije dao gol za 25 minuta na terenu, a danas je samo devet minuta od ulaska u igru pogodio protiv Arminije u Bilefeldu i postavio konačnih 5:1 za Ajntraht.

jovic

Dakle, tri meča, tri gola, ali taj učinak je impresivniji ako se ima u vidu da je u sva tri meča ulazio u igru tek sredinom drugog poluvremena, pa je od povratka u Ajntraht sakupio samo 79 minuta na terenu. Dakle, u prosjeku na svakih 26 minuta daje gol za Ajntraht.

Upravo ta statistika se i ističe u brojnim komentarima na Tviteru, a mnogi u nevjerici prave poređenje sa Jovićevim brojkama iz Reala, gdje je za više od hiljadu minuta postigao samo dva gola.

Očigledno je da srpski napadač nije zaboravio ni da igra fudbal, ni da daje golove. Zašto to u Realu nisu uspeli da iskoriste, možda je više pitanje za njih... Valjda sada imaju odgovor.