VELIKI DERBI RAZOČARAO Liverpool četiri kola bez pobjede,...
907
VELIKI DERBI RAZOČARAO Liverpool četiri kola bez pobjede, United zadržao vrh

PREMIERSHIP

0

Nogometaši Liverpoola i Manchester Uniteda u velikom su derbiju 19. kola Premier lige na Anfieldu odigrali 0:0.

Takvim ishodom Manchester United zadržao je vrh tabele s 37 bodova, dva više od drugog Leicester Cityja, a tri više od trećeg Liverpoola.

Liverpool je imao posjed lopte 66 posto vremena i više udaraca (17-4), no United je više puta pucao u okvir gola domaćina (4:3).

Engleski prvak četvrtu utakmicu u nizu ne zna za pobjedu.

U sljedećem kolu United gostuje u Londonu kod Fulhama za tri dana, a Liverpool dan kasnije dočekuje Burnley.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Tottenham Hotspur je kao gost svladao Sheffield United s 3:1 (2:0). Tottenham je poveo 2:0 u prvom poluvremenu pogocima Auriera (5) i Kanea (40). Nadu domaćima nakratko je vratio McGoldrick (59), no samo tri minute potom Ndombele (62) je vratio gostima dva gola prednosti.

Ovom pobjedom četvrti Tottenham ima 33 boda, dok je Sheffield United ostao na posljednjem mjestu s pet bodova, čak šest manje od pretposljednjeg West Bromwich Albiona.