17. 01. 2021 - 19:17
NEPRAVDA KAKVA SE NE PAMTI Sudija krajnje bezobrazno ukrao...
907
NEPRAVDA KAKVA SE NE PAMTI Sudija krajnje bezobrazno ukrao pobjedu Redsima?! Uvjerite se sami (VIDEO)

PREMIERSHIP

0

Liverpool i Manchester United remizirali su u možda derbiju sezone. Redsi su većim dijelom bili bolja momčad, ali do pogotka nisu mogli.

18:7 je bilo u pokušajima za domaće, ali to im nije bilo dovoljno da makar jednom savladaju De Geu.

dafvhv

Možda i najbolju priliku da postignu toliko željeni gol igrači Jurgena Kloppa imali su u samom finišu prvog poluvremena, tj. u sudijskoj nadoknadi.

Naime, sudija Paul Tierney prekinuo je akciju u kojoj je Sadio Mane sjajno primio dugu loptu i krenuo gotovo sam prema golu Uniteda. Međutim, uslijedio je hladan tuš jer je sudija svirao kraj poluvremena.