Armin Hodžić strijelac u pobjedi Kasimpaše
907

TURSKA

0

Bh. reprezentativac Armin Hodžić bio je strijelac vodećeg gola u pobjedi Kasimpaše nad Alanjasporom u 18. kolu turske Superlige.

Fudbaleri Kasimpaše savladali su Alanjaspor u gostima rezultatom 1:2, a mrežu domaćih načeo je Armin Hodžić u 22. minuti susreta.

Gosti su u 25. minuti ostali s igračem manje nakon što je direktan crveni karton dobio Oussama Haddadi, ali to nije spriječilo Kasimpašu da osvoji sva tri boda.

Prednost gostiju udvostručio je Yusuf Erdogan u 33. minuti, a domaći su do kraja samo ublažili poraz golom Anastasiosa Bakasetasa.

Hodžić je na terenu proveo 78 minuta, a još jedan reprezentativac BiH u redovima Kasimpaše, Haris Hajradinović, propustio je današnju utakmicu 18. kola Superlige zbog povrede.