Zlatan ponovo na terenu, Milan i bez njega riješio posao sa...
907
Zlatan ponovo na terenu, Milan i bez njega riješio posao sa Torinom, šepuri se na vrhu Serije A

0

Fudbaleri Milana vratili su se na pobjednički kolosek poslije poraza od Juventusa u minuloj runni, odigrali su stabilno i disciplinovano protiv Torina, i porazili "Bikove" na "San Siru" rezultatom 2:0.

Tako su učenici Stefana Piolija ponovo "pobjegli" najbližim rivalima, a to su Inter, Roma, Atalanta, "rosoneri" sada imaju četiri boda više u odnosu na gradskog rivala koga u nedjelju očekuje jedan od mečeva ovog dijela sezone, direktan okršaj za kandidatom za sam vrh, Romom.

Strijelci za Piolijevu "skvadru" u subotu uveče bili su Rafael Leao u 25. minutu i Frenk Kesi u 36. iz jedanaesterca.

Pogledajte kako su igrači Milana izigrali goste u situaciji koje je prethodila vođstvu u režiji Leaoa.

Važno je reći da je Milan do nove pobjede, 12. ove sezone, stigao bez pomoći udarnog napadačko tandema Ibrahimobvić-Rebić, koji su meč posmatrali sa klupe, uz to da je Šveđanin ušao pet minuta pre kraja.

Bio je to prvi meč Šveđanina još od 22. novembra, a ovako se zagrijavao pred ulazak u igru - mahao je nogom iznad glave saigrača.