29. 12. 2020 - 08:56
OVO NIJE VIĐENO NIKADA PRIJE Fudbaler izvadio mobilni i...
907
OVO NIJE VIĐENO NIKADA PRIJE Fudbaler izvadio mobilni i pokazivao sudiji da je pogriješio: Za to je dobio žuti, onda je TRESNUO telefon o zemlju...

0

Hakan Arslan, kapiten Sivaspora, dobio je bizaran crveni karton na poluvremenu utakmice koju je njegov tim izgubio od Bešiktaša 3:0.

screenshot-17

Po okončanju prvog dijela utakmice je Arslan prišao glavnom sudiji, izvadio mobilni telefon i na njemu mu pokazivao gdje je pogriješio.

Kapiten kluba je želio da predoči arbitru na koji je način napravio grešku priije vodećeg gola rivala u 18. minutu, zbog čega je kažnjen.

Bešiktaš je vodio nakon 45 minuta igre sa 1:0, a sudija je Arslanov potez sankcionisao žutim kartonom.

Kapiten Sivasa je potom ljutito bacio telefon o zemlju, nakon čega je dobio još jedan žuti karton - odnosno crveni.

Cijela situacije je izazvala bijes igrača Sivaspora koji su nasrnuli na sudiju željeći da dobiju objašnjenje, ali nije urodilo plodom.