GENOA - MILAN 2:2 Milan se izvukao kod ekipe koja se bori za...
907
GENOA - MILAN 2:2 Milan se izvukao kod ekipe koja se bori za ostanak

0

GENOA i Milan odigrali su sjajnu utakmicu u 12. kolu Serie A. Susret je završio 2:2, a Milan je svoj prvi poraz u prvenstvu izbjegao u posljednjih 10 minuta utakmice.

Destro je doveo domaćine u vodstvo u 47. minuti, no Milan odgovara u 53. minuti preko Calabrije. Samo osam minuta kasnije Destro drugim golom na utakmici dovodi Genou u novo vodstvo.

Milan je od tog trenutka praktički igrao jedino na polovici domaćina, a do izjednačenja je došao nakon kornera. Romagnoli je vratio loptu prema sredini nakon ubačaja, a najbolje se snašao Kalulu koji nogom zabija za 2:2.

Hrvatski napadač Ante Rebić igrao je za Milan do 54. minute, a Marko Pjaca za Genou do 69.

Unatoč remiju, Milan je ostao na prvom mjestu talijanskog prvenstva, ali Inter mu se sada približio na samo bod zaostatka. Genoa je tek 18. i ima samo jednu pobjedu ove sezone.