
FIFA je objavila trojicu kandidata za nagradu BEST, koja se dodjeljuje najboljem fudbaleru svijeta.
"Zlatna lopta" ove godine neće biti dodjeljena, ali uprkos tome dobićemo najboljeg igrača planete za ovu takmičarsku godinu, koja je bila dosta čudna zbog pandemije virusa korona.
Trojica kandidata koje je izabrala FIFA su Lionel Mesi (Barselona), Kristijano Ronaldo (Juventus) i Robert Levandovski (Bajern).
The finalists for The Best FIFA Men’s Player 2020 ✨
— B/R Football (@brfootball) December 11, 2020
Lionel Messi ????????
Robert Lewandowski ????????
Cristiano Ronaldo ???????? pic.twitter.com/FXE5OBjD1m
Djeluje da dileme ne bi trebalo da bude kada je dobitnik ovog velikog priznanja u pitanju. Nagrada će verovatno otići u ruke sjajnog poljskog golgetera Roberta Levandovskog.
Sa Bajernom je osvojio sve što je mogao, i bio je najbolji strijelac svakog takmičenja u kojem je igrao sa gigantom iz Minhena.
Vijest Hem u posljednje vrijeme uglavnom:pobjeđuje timove koji su po kvalitetu u njegovom rangu, pa su Čekićari optimisti pred večerašnje (21.00) gostovanje Lidsu. Domaćin je nepredvidiv, a kod kuće nije pobjedio u posljednja četiri meča.
Kada su treneri u pitanju, kadidati su - Hansi Flik (Bajern), Jirgen Klop (Liverpul) i Marselo Bijelsa (Lids).