Haaland vodio Borussiju do pobjede, Lovren najgore ocijenjeni...
907
Haaland vodio Borussiju do pobjede, Lovren najgore ocijenjeni igrač Zenita

0

U četvrtom kolu Lige prvaka u skupini F su raspucani bili strijelci domaćih momčadi. Borussia Dortmund je svladala Club Brugge rezultatom 3:0, dok je Lazio bio bolji od Zenita s 3:1.

U susretu Borussije i Club Bruggea briljirao je Erling Braut Haaland koji je postigao dva pogotka, prvi u 18. na asistenciju Jadona Sancha, a drugi u 60. minuti susreta.

Lovren je odigrao cijeli susret u porazu Zenita kod Lazija
Sancho je i sam bio strijelac u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Valja napomenuti kako je norveški napadač Haaland ove sezone već postigao šest pogodaka u Ligi prvaka.

U drugom susretu skupine F Lazio je već u 22. minuti protiv Zenita vodio rezultatom 2:0. Strijelci su bili Immobile i Parolo, a nadu Rusima vratio je Artem Dzyuba u 25. minuti. Ipak, pobjedu Lazija je u 55. minuti svojim drugim pogotkom potvrdio Ciro Immobile iz kaznenog udarca.

Dejan Lovren je za gostujuću momčad odigrao cijeli susret te je bio najgore ocijenjeni igrač Zenita. U 48. minuti je dobio žuti karton.