ATLETICO MADRID - CADIZ 4:0 Simeoneova momčad se izjednačila s...
907
ATLETICO MADRID - CADIZ 4:0 Simeoneova momčad se izjednačila s liderom tablice

0

Atletico Madrid ostvario je sigurnu pobjedu protiv Cadiza (4:0) na domaćem terenu u 9. kolu La Lige.

Momčad Diega Simeonea slavila je golovima Felixa (8', 90'), Llorentea (22') i Suareza (51').

Atletico nakon sedam odigranih utakmica prvenstva ima pet pobjeda i dva remija. Postigao je 17 golova, a primio samo dva te ponovno podsjeća na formu iz onih sezona kada je osvajao La Ligu i stizao do finala Lige prvaka.

Noć za zaborav imao je golman Cadiza Ledesma koji je kod prvog gola u osmoj minuti neuspješno izletio na loptu, nakon čega je loptu bez problema u gol poslao Felix.

U 22. minuti Ledesma je lošom reakcijom olakšao Llorenteu da postigne gol. Lopta je išla pravo golmana Cadiza, ali je završila u mreži.

Treći gol stigao je nakon što je Suarez izašao sam na Ledesmu koji je bio nemoćan.

Četvrti gol stigao je nakon sjajne akcije domaćina koju je u gol pretvorio Felix.