06. 11. 2020 - 10:17
Igrač Želje nakon derbija ‘pecnuo’ rivale s Koševa
907

0

Priliku da odigra svoj prvi seniorski derbi u dresu Željezničara imao je Eldar Šehić koji je nakon utakmice poslao zanimljivu poruku gradskim rivalima s Koševa.

Sarajevo i Željezničar odmjerili su snage u zaostaloj utakmici 9. kola Premijer lige BiH, a nakon 90 minuta nije bilo pobjednika, te je susret završen rezultatom 1:1.

Sarajevu je pripalo prvo poluvrijeme u kojem su i postigli pogodak preko Amara Rahmanovića, da bi Željezničar u drugom prikazao mnogo bolju igru i stigao do poravnanja preko Mehmeda Alispahića koji je ujedno postavio i konačan rezultat meča.

Šehić je postavio fotku na Instagram story na kojem igrači Željezničara slave izjednačujući pogodak, uz poruku na kojoj piše: