
Sjajni košarkaš iz Slovenije, Luka Dončić, kupio je u Dalasuvilu koja datira iz 1984. godine i za nju je izdvojio oko 2,7 miliona eura.
Luka je za dve sezone u najjačoj ligi na sijvetu oborio brojne rekorde. Oduševio je košarkaški svijet, izrastao u pravu NBA zvijezdu i lidera Maveriksa.
Postao je ljubimac navijača kluba i Teksasa i po svemu sudeći nema namjeru da mijenja sredinu. To potvrđuje i njegova nova investicija u Dalasu. Kupio je novi dom od 500 kvadratnih metara.
"Dončić ima odličan ukus za nekretnine. Luka se zaljubio u ovu luksuznu kuću", poručili su iz agencije koja je posredovala u prodaji vile koju je pazario slavni košarkaš.
Dončić je sa Dalasom potpisao trogodišnji ugovor koji mu garantuje zaradu od 22 miliona dolara. Klub iz Teksasa ima mogućnost da ga ostavi i četvrtu sezonu uz godišnju platu od 10 miliona, što će sigurno i iskoristiti.
Sport.ba/Kurir