01. 11. 2020 - 22:35
DIVLJAČKI START NAD DŽEKOM U SAMOM FINIŠU UTAKMICE: Pogledajte...
907
DIVLJAČKI START NAD DŽEKOM U SAMOM FINIŠU UTAKMICE: Pogledajte kako ga je nagazio argetinski štoper, ODMAH KAŽNJEN

0

Nogometaši Rome pobijedili su večeras na Olimpicu u okviru 6. kola Serije A ekipu Fiorentine rezultatom 2:0, a kapiten Vučice Edin Džeko mogao je u završnici utakmice doživjeti tešku povredu.

Naime, igrao se 88. minut kod rezultata 2:0 kada je argentinski štoper Lucas Martinez Quarta divljački startovao na bh. napadača.

Martinez Quarta je uletio klizeći Edinu s dvije noge i prava je sreća što je kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine prošao bez ikakve povrede.

Sudija je Argentincu odmah pokazao crveni karton, a Džeko je ustao i odigrao utakmicu do kraja meča.

Roma nastavila dobru seriju pobjedom protiv Fiorentina, skroman nastup Džeke

Inače, Roma je pobijedila golovima Spinazzole iz 12. te Pedra iz 70. minute pa je Vučica nastavila pružati dobre partije u posljednje vrijeme.

Večerašnjim trijumfom Roma se probila na sedmo mjesto Serije A.