30. 10. 2020 - 13:58
Potencijalni reprezentativac BiH sinoć odigrao meč karijere:...
907
Potencijalni reprezentativac BiH sinoć odigrao meč karijere: Jesu li iz NSBiH gledali ovu utakmicu?

0

On je svoj tim doveo u vodstvo već u drugoj minuti, a u 56. je šutem s vrha šesnaesterca zabio za 4:1 i trasirao svom timu put do važne pobjede.

LASK iz Linza je u drugom kolu Evropske lige s 4:3 savladao bugarski Ludogorets.

Dva gola za austrijski tim je postigao potencijalni bh. reprezentativac Husein Balić, kojem je ovo zasigurno najbolji meč u karijeri, barem kada su upitanju evropska takmičenja.

Husein Balić je lijevi krilni napadač rođen u Austriji, ali su mu roditelji iz BiH. Bivši je mladi reprezentativac Austrije.