Zlatan nakon dva gola u derbiju objavio fotografiju uz samo...
907
Zlatan nakon dva gola u derbiju objavio fotografiju uz samo jednu riječ

0

Milan je u derbiju petog kola Serie A odigrao ludu utakmicu s Romom (3:3), a opet je sjajan bio Zlatan Ibrahimović.

Legendarni švedski napadač zabio je dva pogotka u susretu u kojem je njegov Milan tri puta vodio.

Već u drugoj minuti je Ibrahimović na dobro proigravanje Rafalea Leaa utrčao ispred Rominog golmana i spretno ugurao loptu u gol. Drugi gol je zabio iz jedanaesterca deset minuta prije kraja, ali se Roma do kraja susreta uspjela vratiti golom albanskog stopera Marasha Kumbulle nakon kornera.

"Zlatan je primjer koji želim slijediti. Sretan sam što je uz mene, sretan sam što sam s njim u Milanu i sretan sam kad on zabije gol", rekao je Rafael Leao, dvostruki asistent.

Nakon utakmice 39-godišnji Zlatan, strijelac sedam ovosezonskih pogodaka, na Instagramu je objavio fotografiju uz koju je napisao samo jednu riječ: Strast.