24. 10. 2020 - 18:55
Ajax nije imao milosti: Nizozemski velikan otišao u goste i...
907
Ajax nije imao milosti: Nizozemski velikan otišao u goste i postigao 13 pogodaka

0

U okviru šestog kola Eredivisie VVV Venlo je ugostio ekipu Ajaxa. Konačan rezultat utakmice glasio je nestvarnih 0:13.

Prvi pogodak na utakmici došao je u 12. minuti utakmice, a strijelac gola bio je Jurgen Ekkelenkamp, a samo četiri minute nakon toga Lassina Traore je udvostručio prednost.

screenshot-25

Do kraja prvog poluvremena pala su još dva pogotka, a ovoga puta strijelci su bili Lassina Traore i Dušan Tadić.

Ipak, u drugom poluvremenu nakon što je Christian Kum zaradio crveni karton nastala je prava golijada u mreži domaćina, a u narednih 45 minuta postignuto je čak devet pogodaka.

Mrežu Venla u drugom poluvremenu su pogađali Lassina Traore tri puta (ukupno pet pogodaka), Anthony Santos, Jurgen Ekkelenkamp, Daley Blind, Lisandro Martinez i Klaas-Jan Huntelaar dva puta.