23. 10. 2020 - 09:17
Rossoneri nisu bili ovako raspucani više od 50 godina
907

0

Milan je sjajan ulazak u sezonu potvrdio sedmom pobjedom u osmoj utakmici u svim takmičenjima, 3:1 kod Celtica u prvom kolu grupne Europa Lige.

Savršen učinak u Serie A nakon četiri kola, Milan je “pokvario” jedino remijem u play-offu Europa Lige kod Rio Avea (2:2), inače bi i u Europi imao perfektan skor.

Za pobjedu kod Celtica zabili su Rade Krunić u 14., Brahim Diaz u 42. i Jens Petter Hauge u 90. minuti, dok je jedini gol za domaćine postigao Mohamed Elyounoussi u 76. minuti.

Hauge je golom postao već deseti strijelac Milana ove sezone, po čemu su Rossoneri italijanski klub s najviše golgetera.

Milan je desetu utakmicu zaredom postigao najmanje dva gola. To mu je zadnji put uspjelo krajem 1964., prije 56 godina.