AMRA DŽEKO PRATI MEČ: Zbog ove fotografije postala je hit na...
907
AMRA DŽEKO PRATI MEČ: Zbog ove fotografije postala je hit na Instagramu FANOVI ĆE BITI ODUŠEVLJENI

0

Reprezentacija BiH igra trenutno protiv Sjeverne Irske meč baraža za Evropsko prvenstvo.

Zmajevi su fantastično otvorili utakmicu polufinala baraža na Grbavici i poveli već u 13. minuti kada je nakon asistencije Cipetića gol za 1:0 postigao Krunić. Ipak u drugom poluvremenu došlo je do izjednačenja.

Utakmicu bh. reprezentacije iz svog doma prati i supruga Edina Džeke, Amra, koja je nedavno na svijet donijela kćerkicu Daliju.

Amra je objavila fotografiju da prati meč Zmajeva koja je oduševila njene fanove na Instragmu.