907
VEĆ U KONKURENCIJI ZA PROMAŠAJ GODINE O onom šta nije realizovao Memphis Depay dugo će se pričati… (VIDEO)

PRIJATELJSKI MEČ

0

Nizozemska je sinoć poražena u prijateljskom susretu od selekcije Meksika rezultatom 1:0.

Domaći su odigrali veoma slab meč u debiju Franka de Boera kao selektora, ali su u posljednjim minutama meča umalo došli do remija.

Propustili su Nizozemci dvije velike šanse da izjednače. Prvo je Luuk de Jong šutrao pravo u meksičkog golmana, a zatim je u nastavku akcije uslijedio nestvaran promašaj Memphisa Depayja.

Napadač Lyona je pokušao da zakuca loptu iza golmana, ali umjesto mreže, sa samo nekoliko metara pogodio je prečku i ostalo je na kraju 0:1 za Meksiko.