20. 09. 2020 - 21:24
MUKE PARTIZANA I DVIJE SPORNE ODLUKE: Bitna pobjeda crno-belih...
907
MUKE PARTIZANA I DVIJE SPORNE ODLUKE: Bitna pobjeda crno-belih u Užicu, SVI NEZADOVOLJNI SUĐENJEM (VIDEO)

0

Fudbaleri Partizana savladali su rezultatom 0:1 Zlatibor u osmom kolu Superlige Srbije. Jedini strijelac na meču bio je Bibars Natho sa penala u 80. minutu.

Prvo poluvrijeme nije bilo oličenje fudbalske zabave, a ubjedljivo najbitniji detalj bio je gol Partizana koji je poništen zbog navodnog ofsajda. Usporeni snimci su pokazali da sudija nije bio u pravu i da Bojan Matić nije bio u nedozvoljenoj poziciji.

Nešto više šansi u nastavku meča, međutim sve je to izgledalo prilično jalovo dok arbitar Široki nije pokazao na belu tačku. Bunili su se fudbaleri Zlatibora, ali bilo je uzalud i Natho je mirno savladao Čupića.

Do kraja meča nije bilo promjene. Partizan je sa ovom pobjedom stigao do 18 bodova u ligi i trenutno druge pozicije. Zlatibor je ostao pretposljednji.